En Yakın Oto Ekspertizden Rapor Almak Doğru Çözüm mü?

 

En yakın oto ekspertiz Araç satın alırken veya aracınızı satılığa çıkarırken en yakın oto ekspertizde ekspertiz raporunu almak tüketici açısından en kolay çözüm gibi durmaktadır.

Fakat kendinizin ve sevdiklerinizin içerisinde seyahat edeceği aracın tam manasıyla profesyonel, TSE standartlarında, işinin ehli ustalar tarafından kontrolü oldukça önemli bir konudur.

Satın alacağınız aracın ekspertiz raporuyla durumunun öğrenilmesi sizi maddi olarak uğrayacağınız kayıplardan korumaktadır.

İşin diğer boyutunda örnek olarak airbag / havayastığı, emniyet kemeri gibi güvenlik ekipmanlarının bozuk veya kullanılamaz durumda olmaları sizin ve sevdiklerinizin olabilecek bir kaza anında hayatını risk altına almaktadır.

Dışarıdan yapılan airbag hava yastığı ve emniyet kemeri kontrollerinde hasarlı ekipmanların tespiti her zaman mümkün olmamaktadır.

Ümraniye Kadosan Pilot Garage olarak tavsiyemiz, işinin ehli ustaların aracın bütün önemli aksamlarını kontrol edip ekspertiz raporunu oluşturarak içiniz rahat ederek araç satın almanız.