Şerifali Oto Ekspertiz

Pilot Garage Ümraniye Kadosan şubesi olarak İstanbul Ümraniye, Sancaktepe, Ataşehir ve Çekmeköy ilçelerine yakın lokasyonumuzla bölgedeki binek ve ticari araçlara güvenilir ve detaylı oto ekspertiz ihtiyacını karşılamak üzere müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Oto  alım satımında ihtiyaç duyduğunuz Oto Ekspertiz Raporunuzu işinin uzmanı ustalarımız ve TSE standartlarında cihazlarımızla oluşturuyoruz.

Ümraniye oto ekspertiz olarak Dudullu Kadosan’daki istasyonumuzda Airbag / Hava yastığı ve emniyet kemeri ekspertizi yapılmaktadır.

Pilot Garage oto ekspertiz olarak TSE onay ve belgeli istasyonumuzda tüm Türkiye’de 200’ün üzerinde şubeyle hizmet veren Pilot Garage markasının hizmet standartlarına uygun olarak ekspertiz rapor hazırlanmaktadır.

Oto ekspertiz işlemleriniz işinin uzmanı ustalarımızın hazırladığı oto ekspertiz raporu ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.  

Oto ekspertiz fiyatları ihtiyacınıza en uygun paketleri satın alarak oluşturduğumuz oto ekspertiz raporları belirlenmektedir.

Oto ekspertiz ücretlerimiz talep etmiş olduğunuz oto ekspertiz raporunun detay ve kapsamına göre değişiklik arz etmektedir. 

Tüm ticari araçlarınız 6 tonluk liftimizle ayrıntılı olarak incelenip raporlanabilmektedir.