PİLOT GARAGE ÜMRANİYE KADOSAN

Pilot Garage Oto Ekspertiz, 200’den fazla şubesiyle tüm Türkiye’de TSE standartlarında hizmet vermekte olan kurumsal Ekspertiz firmasıdır.

2011 yılında kurulan Pilot Garage Oto Ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerle Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekseprtiz / Oto Check Up Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlıyor. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’de 2. el otomobil / araç alım – satım sırasında herkesin güvendiği firmada esas alınan, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmak. Pilot Garage, karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuştur. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Pilot Garage Oto Ekspertiz için, müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu her şeyden önemlidir.

Pilot Garage Ümraniye Kadosan şubesi olarak İstanbul Ümraniye, Sancaktepe, Ataşehir ve Çekmeköy ilçelerine yakın lokasyonumuzla bölgedeki garantili ve sigortalı oto ekspertiz ihtiyacını karşılamak üzere müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

#Ataşehir Oto ekspertiz, #çekmeköy oto ekspertiz, #Dudullu Oto Ekspertiz, #En İyi Oto Ekspertiz, #İkinci el alım satım, #minibüs oto ekspertiz, #Oto Ekspertiz, #Oto Ekspertiz Firmaları, #Oto Ekspertiz Fiyatları, #Oto Ekspertiz Tavsiye, #Oto Expertiz, #panelvan oto ekspertiz, #Sancaktepe Oto Ekspertiz, #Ticari Araç ekspertiz, #ticari oto ekspertiz, #Ümraniye Oto ekspertiz, #kamyon oto ekspertiz,# kamyonet oto ekspertiz,#Otobüs ekspertiz, #minibüs ekspertiz, #midibüs ekspertiz, #panelvan ekspertiz, #minivan ekspertiz, #çekiçi ekspertiz, #kamyon ekspertiz, #kamyonet ekspertiz, #vinç ekspertiz